Вениамин спечели първото място на безпрецедентния финал на „Като две капки вода“Новини Риалити 

Вениамин спечели първото място на безпрецедентния финал на „Като две капки вода“

Вениамин спечели първото място на безпрецедентния финал на „Като две капки вода“ със зашеметяващо превъплъщение в образа на Краля на попа Майкъл Джексън и изпълнение на песента They Don’t Care About Us.

Големият победител в сезон 13 си тръгна от Националния стадион „Васил Левски“ с чисто нов автомобил Ford Puma. На трето място зрителите на NOVA класираха Иван. Почетното второ място зае Михаела Филева.

Вениамин спечели първото място на безпрецедентния финал на „Като две капки вода“

Многохилядната публика на Националния стадион „Васил Левски“ посрещна с овации и бурни аплодисменти водещите, журито и участниците, които тази вечер ще се впуснат в зрелищна битка на имитациите в опит да спечелят сърцата на публиката и решаващия зрителския вот.

След като мисията на Геро и Рачков в Испания се увенча с успех, Зуека се завърна в България, за да водят тримата заедно последния лайв на сезон 13 на „Като две капки вода“.

Калин Врачански, Рафи заедно с всички победители от предходните сезони на „Капките“ 13 откриха бляскавия спектакъл в ритъма на едно емблематичните парчета на QUEEN – We Will Rock You и песента „Сигурно“ на легендата на българската музика Васил Найденов.

Вениамин спечели първото място на безпрецедентния финал на „Като две капки вода“

„Където и да живея, България е в сърцето ми. Вие сте хората и тук ми е хвърлен пъпа“, сподели Зуека от сцената на стадион „Васил Левски“.

Във финалната битка за приза „Най-добър имитатор“ предимство с по две точки имат първите четирима в класирането – Михаела Филева, Вениамин, Иван Христов и Николаос Цитиридис.

Вениамин спечели първото място на безпрецедентния финал на „Като две капки вода“

„Това ми е един от любимите изпълнители от дете. Откривах се в музиката и в текстовете му“, сподели Вениамин.

„През цялото време беше един от моите фаворити. Животът ти като музикант сега започва. Радвам се, че ти си моят личен фаворит в този сезон, който гледахме тази пролет“, даде своята оценка Веселин Маринов.

„Ти имаш божията искрица, която се нарича талант. Ти си и сред моите фаворити тази вечер“, сподели Хилда Казасян.

Още

Leave a Comment