Галя от култовия дует „Каризма“ стопи 20 килограмаНовини 

Галя от култовия дует „Каризма“ стопи 20 килограма

Галя от култовия дует „Каризма“ стопи 20 килограма от теглото си. Това разкри самата тя по време на интервю за „На кафе“, където се показа в топ форма.

Певицата, която вече е на 46 години изглежда перфектно, както подчерта и самата Гала, поздравявайки я за постигнатите резултати.

Галя от култовия дует „Каризма“ стопи 20 килограма

По думите й Галя е отслабнала значително, като се е сбогувала с 19-20 килограма общо за една година и осем месеца. Не се е подлагала на процедури или операция, а е постигнала перфектния резултат с хранителен режим. Освен това спортува всеки ден.

„Музиката на „Каризма“ вече е налична във всички дигитални платформи. Абсолютно целият каталог на „Каризма“ се качи и продължава да се качва в платформите, благодарение на „Вирджиния Рекърдс“. Благодаря им най-сърдечно и най-искрено, особено на Саня Армутлиева. Тя положи толкова много усилия“ – сподели певицата.

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от GALIA I Artist (@galia.official)

Още

Leave a Comment